Sunday, December 8, 2019

Jõulutervitus Ida-Virumaa Külade Esinduselt


Ida-Virumaa Külade Esindus (IVKE) tervitab Toila valla külade elanikke alanud advendi puhul ja soovib rahu teie peredesse. IVKE soovib jõulurahu ja tegusat uut aastat kogu valla rahvale. Et meie uus aasta tooks ainult häid uudiseid ja meil ikka tervis vastu peaks.
IVKE aasta möödus rahulikult. Nagu meie lehest augustikuus lugeda võisite, toimus juuli lõpus Räpinas Külaliikumise Kodukant suursündmus – XIII Maapäev, millest ka meie IVKE delegatsioon osa võttis. Meie osavõtt sai toimuma tänu KOPi projekti toetusele. Suur tänu KOPile meid toetamast, sest kõikide meie delegatsiooni liikmete arvates oli sündmus huvitav ja kasulikku mõtlemisainet sai iga osaleja. Lisaks nägime/kuulsime teiste külade tegemisi ja saime sõlmida uusi tutvusi. Tuletan veelkord meelde ka seda, et IVKE saab järgmisel aastal juba 25 aastaseks
Tahan aga kutsuda meie valla külasid aktiivsemalt osalema IVKE töös. Kuna koostööd peab millestki ju alustama, siis ootan külavanemate/ külaliigutajate poolset aktiivsust ja jätan oma kontaktandmed.
Veelkord rahulikku jõuluaega ja tegusat uut aastat!
IVKE juhatuse nimel
Kaja Niinlaup
Tel.566055411 comment:

 1. Tere ja Tere tulemast Spotcapi ülemaailmsetesse laenuteenustesse. Minu nimi on Claudia Klein, olen laenuandja ja ka laenukonsultant.

  Kas vajate rahalist tugevdamist? kas vajate laenu erinevatel eesmärkidel? Kui vastus on jaatav, soovitan teil pöörduda minu ettevõtte poole | spotcapglobalservices@gmail.com | või kirjuta meile WhatsApp: +4915758108767 | ja teie kontol on laen 24 tunni jooksul, kuna pakume suurepäraseid laenuteenuseid kogu maailmas.

  Pakume kõikvõimalikke laenuteenuseid (isiklik laen, ärilaen ja palju muud), pakume nii pika- kui ka lühiajalisi laene ning lisaks saate laenata kuni 15 miljonit eurot. Minu ettevõte aitab teil mitmesuguste laenutoodete abil saavutada mitmesuguseid eesmärke.

  Me teame, et õigustatud laenu saamine on alati olnud tohutu probleem Üksikisikute jaoks, kellel on rahalisi probleeme ja kes vajavad selle lahendamist, on paljudel inimestel kõrgete intresside tõttu nii keeruline omakapitalilaenu saada kohalikest pankadest või muudest finantseerimisasutustest. määr, ebapiisav tagatis, võla ja sissetuleku suhe, madal krediidiskoor või muud põhjused.

  Enam pole ooteaegu ega stressirohkeid pangavisiite. Meie teenus on saadaval ööpäevaringselt - saate laenu ja teha tehinguid igal ajal ja igal pool, kus seda vajate.

  Pakume 24-tunnist maailmatasemel laenuteenust. Päringutele / küsimustele? - Saada e-kiri aadressile | spotcapglobalservices@gmail.com | või kirjuta meile WhatsApp: +4915758108767 | & Saate vastuse hetkega.

  Teie pere, sõbrad ja kolleegid ei pea teadma, et teil on vähe raha, lihtsalt kirjutage meile ja saate laenu.

  Teie rahaline vabadus on teie kätes!

  ReplyDelete